info@tomproduction.sk

           +421918 356 348 

 

 
EPSON EB-1985WU

Vysoko výkonný projektor značky Epson s praktickými funkciami, so širokouhlou projekciou a tiež so sieťovým prístupom cez káblový LAN alebo komfortným bezdrôtovým WiFi. Projektor podporuje automatickú korekciu lichobežníkového skreslenia, čím možno vyrovnávať deformácie a tiež doladiť rozostrený obraz. Projektor tak možno ľahko inštalovať v každej konferenčnej miestnosti, ale zároveň využívať aj ako mobilné zariadenie umožňujúce projekciu z pracovného stola. Nájde dokonalé uplatnenie predovšetkým vo firmách a vzdelávacích zariadeniach.

S kompaktným dizajnom a so zabudovaným WiFi pripojením nebola prezentácia na cestách nikdy jednoduchšia. Okrem bezdrôtového pripojenia notebooku je kompatibilný s aplikáciou do inteligentných telefónov Epson iProjection. Vďaka tomu môžete do projektora prenášať dokumenty vo formátoch Word, Excel, PowerPoint, Keynote a PDF. Ide o skvelý nástroj, ktorý vám pomôže obohatiť mobilné prezentácie. Technológia Miracast a WiDi bezdrôtové zrkadlí displej tabletu alebo smartfónu.

Na ozvučenie projekcie poslúži integrovaný reproduktor s výkonom 16 W. Objektív má optický zoom 1,6x, takže projektor ľahko nastavíte a uvediete do chodu presne podľa vašich predstáv. Obrazový signál je možné cez štandardný D-Sub, kompozitným alebo komponentným káblom alebo dvojicou digitálnych HDMI. HDMI sa hodí pre počítače, notebooky i stolové prehrávače. Vďaka podpore MHL pripojíte aj kompatibilné telefóny.

 

Parametre a špecifikácia
 
 1920 × 1200
 
 4 800 lm
 
 3 400 lm
 
 10 000:1
 
 HDMI, D-SUB, USB 2.0, Komponentný, Kompozitný, Wi-Fi, LAN, Audio jack výstup, Audio jack vstup
 
Projekčná plocha
 127 cm (50 ") 
 
 762 cm (300 ") 
 
 14,8 m 
 
Určenie a typ
 Data projektor 
 
 3LCD 
 
Rozmery a hmotnosť
 377 mm 
 
 125 mm 
 
 292 mm 
 
 4,6 kg 
 

 
 
 
O NÁS . REFERENCIE . VIZUALIZÁCIE  . KONTAKT     TOMPRODUCTION © 2012 Design by ARTLANDIA